1-2 kanaal RS232 / RS485 / RS422 Vesel Modem (Mini) - Sjina Hangzhou FCTEL Tegnologie

1-2 kanaal RS232 / RS485 / RS422 Vesel Modem (Mini)

Kort beskrywing:

supports asynchronous RS232/RS485/RS422 communication interface. Using ordinary multi-mode fiber, effective communication distance is up to 4KM, while using ordinary single-mode fiber, effective communication distance up to more than 120KM. 


  • FOB Prys: US $1 - 600 / Piece
  • Min.Order Hoeveelheid: 1 Piece/1 Pair
  • Verskaf Vermoë: 2000 Piece/Pieces per Month
  • Port: Shanghai
  • Betaalvoorwaardes: L / C, D / A, D / P, T / T
  • produk Detail

    produk Tags

    overview

     

        This device is based on FPGA, which supports asynchronous RS232/RS485/RS422 communication interface Fiber Modem. The device is the best choice of connecting to the remote terminal unit (RTU) to a host (HOST) or a distributed data acquisition system (SCADA) controllers, with very high performance price ratio. Using ordinary multi-mode fiber, effective communication distance is up to 4KM, while using ordinary single-mode fiber, effective communication distance up to more than 40KM. Serial port communication rate is up to 921.6KBPS. As a result of the fiber as a transmission medium, you can completely avoid the threat to communication device under the adverse environment, such as lightning, surges and electromagnetic interference, at the same time it saves investments of the original lightning surge protection devices that using copper .

     

    feat

     

    ◆ Based on self -copyright IC 
    ◆ Have the ability to automatically detect the baud rate of serial port signal
    ◆ Automatically test the reason of the device when the device is power off or fiber line is broken. And then  indicate on the LED
    ◆ Serial port interface lightning-protection reached IEC61000-4-5 (8/20μS) DM(Differential Mode): 6KV,  
    ◆ Impedance (2 Ohm), CM(Common Mode): 6KV, Impedance (2 Ohm) standard Support SNMP Network Management
    ◆ Serial channel can transmit adaptable serial data asynchronously 300-921.6Kbps baud rate

     

    par

    ◆Fiber

    Aantal Vesel poorte: 1

    Optiese Golflengte:

    850nm / 1310nm vir multi- modus optiese

    1310nm / 1550nm vir enkel-mode optiese koppelvlak

    Vesel Core: Enkel / Dubbel vesel kern

    Connector: FC / SC / ST / LC (SFP)

    Afstand: 20km-120km

    Tipiese uitset krag:

    enkelmodus 1310 / 1550nm:> -9dBm

    multi-mode 850nm:> - 18dBm

    multi-mode 1310nm:> - 25dBm

    Ontvanger Sensitiwiteit: -28dBm ~ - 40dBm

    ◆Serial interface 

       Standard

    OIE / TIA-232 RS-232 (ITU-T V.28)

    OIE / TIA-422 RS-422 (ITU-T v.11)

    OIE / TIA-485 RS-485 (ISO / IEC8284)

       Serial Interface

    RS-422: TXD +, TXD-, RxD +, RXD-, Signal Grond

    RS-485 4 drade: TXD +, TXD-, RxD +, RXD-, Signal Grond

    RS-485 2 drade: Data + (Stem ooreen TX +), Data- (Stem ooreen TX-), Signal Grond

    RS-232: RxD, TXD, Signal Grond

    ◆Working environment

    Werk temperatuur: -10 ° C ~ 50 ° C

    Working Humiditeit: 5% ~ 95% (geen kondensasie)

    Stoor temperatuur: -40 ° C ~ 80 ° C

    Stoor Humiditeit: 5% ~ 95% (geen kondensasie)

     

    spe

     

    model Model nommer: FCP-R1 miljoen / Q1M / D1m / R2m / Q2m / D2m
    funksionele beskrywing RS232 / 422/485 Vesel Modem, seriepoort kommunikasie koers up 921.6KBPS
    Port beskrywing Een vesel koppelvlak, RS232 / RS485 / RS422
    krag Kragtoevoer: AC180V ~ 260V, DC -48V; DC + 24V krag verbruik: ≤10W
    dimensie Produk Grootte: 70 (lengte) X 93 (breedte) X26 (hoogte) mm (BxDxH)
    gewig 0.5kg / stuk

     

    app

     

    6


  • Vorige:
  • Volgende:

  • Teken in op ons nuusbrief

    Vir navrae oor ons produkte of pryslys, laat asseblief jou e-pos aan ons en ons sal in kontak binne 24 uur.

    Volg ons

    op ons sosiale media
    • sns04
    • sns05
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    WhatsApp Online Chat !