за компанијата

хај-тек компанија. Ние се концентрираме на оптички влакна комуникација и пристап до мрежа.
Нашите производи вклучуваат PDH, SDH, интерфејс конвертор, оптички модем, PCM, влакна Media Converter, Видео влакна MUX и така натаму. Ние нудиме целосна опсег на пренос решенија. Сите производи се со нашиот сопствен .Besides правата на интелектуална сопственост, ние нудиме специјализирани технички услуги и кориснички производи.
Нашиот акцент е да се создаде компанија која се фокусира на ОЕМ (ОПД) и прилагодување во оптички влакна пренос, комуникација на податоци и пристап на мрежата.
Искрено добредојде на нашите клиенти и пријатели од целиот свет да се здружат, да развијат заедно и ќе растеме заедно

Претплатете се на нашиот билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Следете нас

на нашите социјални медиуми
  • sns04
  • sns05
  • sns01
  • sns02
  • sns03
WhatsApp Online Chat !