Контактирајте не

Хангжу FCTEL технологија копродукции, ООД

адреса

7F, зграда 2, бр.9 Xiyuan 2-ри пат, технологија парк Западот Езеро, Хангжу, Кина.

Е-пошта

tracy@fctel.com.cn

телефон

+86 0571-87007055

+86 0571-87007056

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


Претплатете се на нашиот билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Следете нас

на нашите социјални медиуми
  • sns04
  • sns05
  • sns01
  • sns02
  • sns03
WhatsApp Online Chat !