CommunicAsia 2012

※ На 23-ти Меѓународен комуникации и информатичка технологија Изложба и конференција
Адреса: Марина Беј Песоци, Singapore
Дата: 19-22-ти јуни 2012 година
Бут бр .: IE3-01G

0f47f401-01cf-45c0-988c-81a19654ea91


Време на мислењето: Aug-16-2018

Претплатете се на нашиот билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Следете нас

на нашите социјални медиуми
  • sns04
  • sns05
  • sns01
  • sns02
  • sns03
WhatsApp Online Chat !