изложба

※ На 11-ти Кина (Нанџинг) Јавни Експо безбедност. Адреса: Нанџинг Меѓународниот изложбен центар Дата: Март 15-17 2012 Бут No.:B130 ※ На 10-ти Кина (Женгжу) Јавни Експо безбедност. Адреса: Женгжу Меѓународниот изложбен центар Дата: Март 21-23 2012 Бут No.:D19 ※ 11-тиот Меѓународен јавна безбедност Производи Изложба (во Жинан) Адреса: Меѓународниот изложбен центар, Жинан Датум: март 28-30 2012 Бут бр .: B216 ※ Меѓународната заедница за јавна безбедност на производи и полицијата за борба против тероризмот echnology опрема Изложба (2012) адреса: Б1, Б2, Б3 павилјон, Меѓународниот изложбен центар, Qujiang, Ксиан Дата: May 23-25, 2012 Бут бр .: B019 ※ На 23-ти Меѓународен комуникации и информатичка технологија Изложба и конференција адреса: Марина Беј Песоци, Singapore Дата: 19-22-ти јуни 2012 година Бут бр .: IE3-01G

233


Време на мислењето: Aug-16-2018

Претплатете се на нашиот билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Следете нас

на нашите социјални медиуми
  • sns02
  • sns03
  • 1688
  • youtube
WhatsApp Online Chat !