1-2 kanal RS232 / RS485 / RS422 Fiber Modem (Mini) - Hangzhou Ċina FCTEL Teknoloġija

1-2 kanal RS232 / RS485 / RS422 Fiber Modem (Mini)

Deskrizzjoni fil-qosor:

supports asynchronous RS232/RS485/RS422 communication interface. Using ordinary multi-mode fiber, effective communication distance is up to 4KM, while using ordinary single-mode fiber, effective communication distance up to more than 120KM. 


  • FOB Prezz: US $1 - 600 / Piece
  • Min.order Kwantità: 1 Piece/1 Pair
  • Provvista Abilita: 2000 Piece/Pieces per Month
  • Port: Shanghai
  • Termini ta 'ħlas: L / C, D / A, D / P, T / T
  • Dettall tal-prodott

    prodott Tags

    overview

     

        This device is based on FPGA, which supports asynchronous RS232/RS485/RS422 communication interface Fiber Modem. The device is the best choice of connecting to the remote terminal unit (RTU) to a host (HOST) or a distributed data acquisition system (SCADA) controllers, with very high performance price ratio. Using ordinary multi-mode fiber, effective communication distance is up to 4KM, while using ordinary single-mode fiber, effective communication distance up to more than 40KM. Serial port communication rate is up to 921.6KBPS. As a result of the fiber as a transmission medium, you can completely avoid the threat to communication device under the adverse environment, such as lightning, surges and electromagnetic interference, at the same time it saves investments of the original lightning surge protection devices that using copper .

     

    feat

     

    ◆ Based on self -copyright IC 
    ◆ Have the ability to automatically detect the baud rate of serial port signal
    ◆ Automatically test the reason of the device when the device is power off or fiber line is broken. And then  indicate on the LED
    ◆ Serial port interface lightning-protection reached IEC61000-4-5 (8/20μS) DM(Differential Mode): 6KV,  
    ◆ Impedance (2 Ohm), CM(Common Mode): 6KV, Impedance (2 Ohm) standard Support SNMP Network Management
    ◆ Serial channel can transmit adaptable serial data asynchronously 300-921.6Kbps baud rate

     

    par

    ◆Fiber

    Numru ta 'Portijiet Fiber: 1

    Wavelength ottika:

    850nm / 1310nm għall multi-modalità ottiċi

    1310nm / 1550nm għall-interface ottiċi b'modalità unika

    Fibra Qalba: / Doppju qalba tal-fibra Uniku

    Konnettur: FC / SC / ST / LC (SFP)

    Distanza: 20km-120 km

    Qawwa Tipiċi:

    mod waħdieni 1310 / 1550nm:> -9dBm

    multi-mode 850nm:> - 18dBm

    multi-mode 1310nm:> - 25dBm

    Riċevitur Sensittività: -28dBm ~ - 40dBm

    ◆Serial interface 

       Standard

    EIA / TIA-232 RS-232 (ITU-T V.28)

    EIA / TIA-422 RS-422 (ITU-T V.11)

    EIA / TIA-485 RS-485 (ISO / IEC8284)

       Serial Interface

    RS-422: TXD +, TXD-, RXD +, RXD-, Sinjal Ground

    RS-485 4 wajers: TXD +, TXD-, RXD +, RXD-, Sinjal Ground

    RS-485 2 wajers: Dejta + (Jikkorrispondu TX +), 'dejta (Jikkorrispondu TX-), Sinjal Ground

    RS-232: RXD, TXD, Sinjal Ground

    ◆Working environment

    temperatura Ħidma: -10 ° C ~ 50 ° C

    Umdità Ħidma: 5% ~ 95% (l-ebda kondensazzjoni)

    temperatura tal-ħażna: -40 ° C ~ 80 ° C

    Ħażna Umdità: 5% ~ 95% (l-ebda kondensazzjoni)

     

    spe

     

    mudell Mudell Numru: FCP-R1m / Q1m / D1m / R2m / Q2m / D2m
    funzjonali Deskrizzjoni RS232 / 422/485 Fiber Modem, b'rata komunikazzjoni tal-port serjali up 921.6KBPS
    port Deskrizzjoni interface wieħed Fibra; RS232 / RS485 / RS422
    Enerġija Provvista ta 'enerġija: AC180V ~ 260V; DC -48V; DC + 24V Konsum tal-elettriku: ≤10W
    dimensjoni Daqs tal-Prodott: 70 (tul) x 93 (wisa ') X26 (għoli) mm (WxDxH)
    piż 0.5KG / biċċa

     

    app

     

    6


  • Preċedenti:
  • Li jmiss:

  • Abbona Biex Newsletter tagħna

    Għal mistoqsijiet dwar il-prodotti tagħna jew pricelist, jekk jogħġbok leave email tiegħek lilna u aħna se jkunu f'kuntatt fi żmien 24 siegħa.

    Segwina

    fuq midja soċjali tagħna
    • sns04
    • sns05
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    WhatsApp Online Chat !