Industrijali Grad 1-2 ch CAN Speċifikazzjonijiet Bus Fibra Modem - Ċina Hangzhou FCTEL Teknoloġija

Industrijali Grad 1-2 ch Speċifikazzjonijiet KA Bus Fibra Modem

Deskrizzjoni fil-qosor:

M ODEL: FCM-C1 / 2 

Il-modem fibra KA jista 'jittrasferixxi sinjal xarabank CAN għas-sinjal ottiku u jittrasmettu fuq fibra, li jista' jestendi d-distanza komunikazzjoni ta 'xarabank CAN. Fl-istess ħin, minħabba l-adozzjoni ta 'komunikazzjoni tal-fibra ottika, jsolvi l-problemi ta' interferenza elettromanjetika, interferenza ċirku art u ħsara sajjetti, u ħafna itejjeb l-affidabilità, is-sigurtà u l-kunfidenzjalità ta 'komunikazzjonijiet ta' data u jistgħu jiġu użati fil-kontroll industrijali varji, il-proċess applikazzjonijiet ta 'kontroll u ta' kontroll tat-traffiku. Huwa partikolarment adattat għall-banek, l-enerġija u dipartimenti jew sistemi li għandhom rekwiżiti speċjali għall-interferenza elettromanjetika.


  • FOB Prezz: US $1 - 600 / Piece
  • Min.order Kwantità: 1 Piece/1 Pair
  • Provvista Abilita: 2000 Piece/Pieces per Month
  • Port: Shanghai
  • Termini ta 'ħlas: L / C, D / A, D / P, T / T
  • Dettall tal-prodott

    prodott Tags

    bd44242a

    Ibbażat fuq ċirkwit integrat proprjetarja

    Ipprovdi 1 ~ 2 interface xarabank KA, port ottika

    KA trasmissjoni tad-data trasparenti, mingħajr ebda sett

    CAN interface Numru massimu ta 'punti ta' konġunzjoni 128, CAN interface rata 0-1Mbps

    CAN interface veloċità konformi mal CAN1.0 internazzjonali, standard CAN2.0

    DC9-55V jew AC7-50V provvista wiesgħa li tinkludi funzjoni awtomatika ta 'skoperta polarità, l-ebda bżonn li ssir distinzjoni installazzjoni pożittivi u negattivi

    Ipprovdi DIN 35mm immuntar ferrovija, jew ħajt immuntar

    CAN interface mal-protezzjoni sajjetti, sajjetti laħaq GB / T17626.5 (IEC61000-4-5) Short circuit mewġ kurrent 8 / 20μs, standard miftuħ 6kV produzzjoni ogħla vultaġġ fl

    7c49a119

    fibra          

    port ottika: 1

    Fibra ottika: / fibra Doppju Uniku

    Interface fibra: FC / SC / ST

    Wavelength: 850nm / 1310nm Multimode; 1310nm / 1550nm Uniku modalità

    Irċievi firxa sensittività: -28dBm ~ - 40dBm

    Nista interface xarabank     

    standard

    Protokoll: F'konformità mal CAN1.0 internazzjonali, standard CAN2.0

    Rata: 0 ~ 1000Kbps

    Interface Fiżika: Terminali Industrijali

    CAN Definizzjonijiet: Canh, canl, GND

    E karatteristika lectrical u mekkaniċi 

    ħielsa Relay distanza trasmissjoni: 20 ~ 120 km

    potenza ta 'trasmissjoni Tipiċi:

    mode1310 wieħed / 1550nm: ≥-9dBm

    Multimode850nm: -18dBm

    Multimode1310nm: -25dBm

    qawwa sistema: AC7V ~ 50V; DC 9V ~ 55V

    Konsum ta 'enerġija: ≤2W

    Daqs: (L × W × H) 72 × 125 × 26mm tip DIN Ferrovija

    Ħidma e nvironment  

    temperatura operattiva: -40 ℃ - + 85 ℃ 

    temperatura tal-ħażna: -40 ℃ - + 85 ℃

    umdità Ħidma: 0% -95% (Nru kondensazzjoni)

    MTBF:> 100,000 siegħa

    772b06c6

     

    numru prodott

    FCP-C1 / 2

    Funzjoni prodott Deskrizzjoni

    trażmissjoni simultanja ta '1-2 data bus KA permezz tal-fibra

    Deskrizzjoni tal-port Negozju

    interface 1 fibra; 1 ~ 2 interfaces xarabank KA

    provvista ta 'enerġija

    AC 7 ~ 50V DC9 ~ 55V

    Daqs tal-prodott

    (L × W × H) 72 * 125 * 26 mm Tip DIN Ferrovija

    piż

    0.25Kg / PCS

    08d1d0d1

    图片 2


  • Preċedenti:
  • Li jmiss:

  • Abbona Biex Newsletter tagħna

    Għal mistoqsijiet dwar il-prodotti tagħna jew pricelist, jekk jogħġbok leave email tiegħek lilna u aħna se jkunu f'kuntatt fi żmien 24 siegħa.

    Segwina

    fuq midja soċjali tagħna
    • sns04
    • sns05
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    WhatsApp Online Chat !