USB Speċifikazzjonijiet Modem 2.0 fibra - Ċina Hangzhou FCTEL Teknoloġija

USB Speċifikazzjonijiet Modem 2.0 Fiber

Deskrizzjoni fil-qosor:

The USB interface(USB2.0) of the host computer is extended to a remote terminal and expanded to four USB ports through a single-mode or multi-mode optical fiber. Support USB1.1 and 2.0 type high-speed cameras, hard disk drives, printers, scanners, audio devices, touch screens, game controllers and other devices.


  • FOB Prezz: US $1 - 600 / Piece
  • Min.order Kwantità: 1 Piece/1 Pair
  • Provvista Abilita: 2000 Piece/Pieces per Month
  • Port: Shanghai
  • Termini ta 'ħlas: L / C, D / A, D / P, T / T
  • Dettall tal-prodott

    prodott Tags

    overview

    M ODEL: FCP-UT / FCP-UR

    Din is-serje tal-USB 2.0 modem tal-fibra huwa trasmettitur u riċevitur. L-interface USB (USB2.0) tal-kompjuter ospitanti hija estiża għal terminali remoti u mwessa għal erba 'portijiet USB permezz ta' b'modalità unika jew multi-mode fibra ottika. distanza massima trażmissjoni hija 10km (fibra mod waħdieni). Appoġġ USB1.1 u tip 2.0 kameras ta 'veloċità għolja, hard disk drives, printers, scanners, tagħmir awdjo, touch screens, kontrolluri logħba u mezzi oħrajn. Dan il-prodott jista 'jiġi applikat fil-konferenza bil-vidjo, pubblikazzjoni ta' informazzjoni multimedjali, id-dipartimenti gvernijiet, sistemi mediċi, wirjiet kummerċjali, kmamar funzjoni multimedja, monitoraġġ tas-sigurtà, utilitajiet u oqsma oħra.

    feature

    Kompatibbli mal USB2.0 u USB1.1 protokolli, kameras appoġġ USB, printers, USB flash drives, scanners, skrins u tagħmir ieħor touch;

    rikonoxximent awtomatiku ta 'veloċità għolja (25Mbps ~ 480Mbps), full-veloċità (500Kbps sa 12Mbps), u baxxa ta' veloċità (10Kbps sa 1.5Mbps) apparat USB;

    10km fibra ottika distanza trasmissjoni (fibra b'modalità unika);

    Il-fibra ottika testendi għall-tarf 'il bogħod u tespandi għal erba' portijiet USB, kurrent totali sa 2000mA;

    trasmissjoni fibra, l-ebda sewqan, kompatibbli ma 'kwalunkwe sistema, plug and play;

    Varjetà ta 'għażliet tal-provvista ta' enerġija: AC220V, DC-48V / DC24V, eċċ

    parameter

    Ethernet interface ottiċi          

    Numru ta 'Portijiet Fiber: 1

    qalba tal-fibra: fibra Uniku / fibra doppju

    Konnettur: FC / SC / ST / LC (SFP)

    Wavelength: 850nm / 1310nm multi-modalità; 1310nm / 1550nm mod waħdieni

    distanza trasmissjoni: 0 ~ 10km

    Qawwa Tipiċi:
    Single mode 1310/1550nm: >-9dBm
    Multi-mode 850nm:-18dBm
    Multi-mode 1310nm:-25dBm
    Receiver Sensitivity: -28dBm~- 40dBm

    USB2.0  interface        

    Standard: USB2.0

    High-veloċità (25Mbps ~ 480Mbps)

    Full-veloċità (500Kbps ~ 12Mbps)

    Low-veloċità (10Kbps ~ 1.5Mbps)

    Total current: Max up to 2000mA

    indikaturi ambjentali  

    temperatura operattiva: -10 ℃ - 60 ℃

    temperatura tal-ħażna: -40 ℃ - 85 ℃

    Umdità: 0% -95% (li ma jikkondensax)

    MTBF:> 100,000 siegħa

     

     

     

    spe

     

    numru prodott

    FCP-UT / FCP-UR

    Funzjoni prodott Deskrizzjoni

    Jittrasmettu USB2.0 waħda, u tespandi għal erba interfaces USB fl-aħħar mill-bogħod

    Deskrizzjoni tal-port Negozju

    interface 1 fibra; 1USB2.0 interface;

    provvista ta 'enerġija

    AC220V jew DC-48V (provvista ta 'enerġija mhux obbligatorju), appoġġ għall backup enerġija żejda

    Daqs tal-prodott

    (L × W × H) 140 * 110 * 31 mm Desktop

    piż

    0.75Kg / PCS

     

    applikazzjoni

     

    11


  • Preċedenti:
  • Li jmiss:

  • Abbona Biex Newsletter tagħna

    Għal mistoqsijiet dwar il-prodotti tagħna jew pricelist, jekk jogħġbok leave email tiegħek lilna u aħna se jkunu f'kuntatt fi żmien 24 siegħa.

    Segwina

    fuq midja soċjali tagħna
    • sns04
    • sns05
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    WhatsApp Online Chat !