USB 2.0 Fiber Modem Specificaties - China Hangzhou FCTEL Technology

USB 2.0 Fiber Modem Specificaties

Korte beschrijving:

The USB interface(USB2.0) of the host computer is extended to a remote terminal and expanded to four USB ports through a single-mode or multi-mode optical fiber. Support USB1.1 and 2.0 type high-speed cameras, hard disk drives, printers, scanners, audio devices, touch screens, game controllers and other devices.


  • FOB Prijs: US $1 - 600 / Piece
  • Min.Order Quantity: 1 Piece/1 Pair
  • Levering vermogen: 2000 Piece/Pieces per Month
  • Port: Shanghai
  • Termijnen van de betaling: L / C, D / A, D / P, T / T
  • Product detail

    product Tags

    overview

    M odel: FCP-UT / FCP-UR

    Deze reeks USB 2.0 vezel modem bestaat uit een zender en een ontvanger. De USB-interface (USB 2.0) van de hostcomputer wordt uitgebreid naar een externe terminal en uitgebreid tot vier USB poorten via een enkele modus of multimode glasvezel. Maximum Transmission afstand 10km (single mode vezel). Ondersteuning USB1.1 en 2.0-type high-speed camera's, harde schijven, printers, scanners, audio-apparaten, touch screens, game controllers en andere apparaten. Dit product kan worden toegepast in videoconferentie, multimedia-informatie publiceren, regeringsinstanties, medische systemen, commerciële displays, multimedia zalen, security monitoring, nutsbedrijven en andere gebieden.

    feature

    Compatibel met USB2.0 en USB1.1 protocollen, ondersteuning USB-camera's, printers, USB flash drives, scanners, touch screens en andere apparaten;

    Automatische herkenning van high-speed (25Mbps ~ 480 Mbps), full-speed (500Kbps tot 12Mbps) en lage snelheid (10kbps tot 1,5 Mbps) USB-apparaten;

    Glasvezel transmissieafstand 10km (single mode fiber);

    De optische vezel strekt zich uit tot het verre uiteinde en expandeert tot vier USB poorten, totale stroom tot 2000 mA;

    Fiber transmissie, geen drive, compatibel met elk systeem, plug and play;

    Een verscheidenheid aan voeding opties: AC 220, DC-48V / DC24V, etc.

    parameter

    Ethernet optische interface          

    Aantal Fiber poorten: 1

    Fiber kern: Single fiber / dual vezel

    Connector: FC / SC / ST / LC (SFP)

    Golflengte: 850nm / 1310nm multi-mode; 1310nm / 1550nm single-mode

    Transmissie afstand: 0 ~ 10Km

    Typisch uitgangsvermogen:
    Single mode 1310/1550nm: >-9dBm
    Multi-mode 850nm:-18dBm
    Multi-mode 1310nm:-25dBm
    Receiver Sensitivity: -28dBm~- 40dBm

    USB2.0  -interface        

    Standard: USB2.0

    High-speed (25Mbps ~ 480 Mbps)

    Full-speed (500Kbps ~ 12Mbps)

    Lage snelheid (10kbps ~ 1.5Mbps)

    Total current: Max up to 2000mA

    milieu-indicatoren  

    Werkende temperatuur: -10 ℃ - +60 ℃

    Opslag: -40 ℃ - +85 ℃

    Vochtigheid: 0% -95% (zonder condensvorming)

    MTBF:> 100.000 uur

     

     

     

    spe

     

    Productnummer

    FCP-UT / FCP-UR

    Functie van het product Beschrijving

    Dragen één USB 2.0, en vergroten vier USB interfaces aan het verre eind

    Zakelijke port beschrijving

    1 glasvezelinterface, 1USB2.0 interface;

    stroomvoorziening

    AC220V of DC-48V (optionele voeding), ondersteuning voor redundant power back-up

    Product grootte

    (L x B x H) 140 * 110 * 31 mm Desktop

    gewicht

    0,75 kg / PCS

     

    toepassing

     

    11


  • Vorige:
  • Volgende:

  • Abonneer u op onze nieuwsbrief

    Voor vragen over onze producten of prijslijst, laat dan uw e-mail naar ons en wij zullen in contact binnen 24 uur.

    Volg ons

    ons via de sociale media
    • sns04
    • sns05
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    WhatsApp Online Chat !