1-2 kanal RS232 / RS485 / RS422 Fiber Modem (Mini) - Kitajska Hangzhou FCTEL tehnologija

1-2 kanala RS232 / RS485 / RS422 Fiber modem (mini)

Kratek opis:

supports asynchronous RS232/RS485/RS422 communication interface. Using ordinary multi-mode fiber, effective communication distance is up to 4KM, while using ordinary single-mode fiber, effective communication distance up to more than 120KM. 


  • FOB Cena: US $1 - 600 / Piece
  • Min.Order Količina: 1 Piece/1 Pair
  • Dobava Sposobnost: 2000 Piece/Pieces per Month
  • Port: Shanghai
  • Plačilni pogoji: L / C, D / A, D / P, T / T
  • Podrobnosti izdelka

    Oznake izdelka

    overview

     

        This device is based on FPGA, which supports asynchronous RS232/RS485/RS422 communication interface Fiber Modem. The device is the best choice of connecting to the remote terminal unit (RTU) to a host (HOST) or a distributed data acquisition system (SCADA) controllers, with very high performance price ratio. Using ordinary multi-mode fiber, effective communication distance is up to 4KM, while using ordinary single-mode fiber, effective communication distance up to more than 40KM. Serial port communication rate is up to 921.6KBPS. As a result of the fiber as a transmission medium, you can completely avoid the threat to communication device under the adverse environment, such as lightning, surges and electromagnetic interference, at the same time it saves investments of the original lightning surge protection devices that using copper .

     

    feat

     

    ◆ Based on self -copyright IC 
    ◆ Have the ability to automatically detect the baud rate of serial port signal
    ◆ Automatically test the reason of the device when the device is power off or fiber line is broken. And then  indicate on the LED
    ◆ Serial port interface lightning-protection reached IEC61000-4-5 (8/20μS) DM(Differential Mode): 6KV,  
    ◆ Impedance (2 Ohm), CM(Common Mode): 6KV, Impedance (2 Ohm) standard Support SNMP Network Management
    ◆ Serial channel can transmit adaptable serial data asynchronously 300-921.6Kbps baud rate

     

    par

    ◆Fiber

    Število Fiber priključkov: 1

    Optični Valovna dolžina:

    850nm / 1310nm za multi načinu optičnega

    1310nm / 1550nm za eno-mode optični vmesnik

    Vlakno Jedro: Single / Dual jedro vlakna

    Priključek: FC / SC / ST / LC (SFP)

    Oddaljenost: 20km-120km

    Tipična izhodna moč:

    sam način 1310 / 1550nm:> -9dBm

    Multivalentni 850nm:> - 18dBm

    Multivalentni 1310nm:> - 25dBm

    Sprejemnik Občutljivost: -28dBm ~ - 40dBm

    ◆Serial interface 

       Standard

    EIA / TIA-232 RS-232 (ITU-T V.28)

    EIA / TIA-422 RS-422 (ITU-T V.11)

    EIA / TIA-485 RS-485 (ISO / IEC8284)

       Serial Interface

    RS-422: TXD + TXD-, RXD + RXD-, signalov Igrišče

    RS-485 4 žice: TXD + TXD-, RXD + RXD-, signalov Igrišče

    RS-485 2 žice: Podatki + (ustrezajo TX +), podatkovno (ustreza TX-), signalno maso

    RS-232: RXD, TXD, signalov Igrišče

    ◆Working environment

    Delovna temperatura: -10 ° C ~ 50 ° C

    Delovna vlažnost: 5% ~ 95% (brez kondenzacije)

    Temperatura skladiščenja: -40 ° C ~ 80 ° C

    Skladiščenje Vlažnost: 5% ~ 95% (brez kondenzacije)

     

    spe

     

    Model Število Model: Krovni sklad-R1m / Q1m / D1m / R2m / Q2m / D2M
    Opis delovanja RS232 / 422/485 Fiber Modem, Serijska vrata za komunikacijo tečaja navzgor 921.6KBPS
    Port Opis Ena Fiber vmesnik, RS232 / RS485 / RS422
    moč Napajanje: AC180V ~ 260V, DC -48V, DC + 24V Poraba: ≤10W
    razsežnost Velikost izdelka: 70 (dolžina) x 93 (širina) X26 (višina) mm (ŠxGxV)
    Utež 0.5KG / kos

     

    app

     

    6


  • Prejšnja:
  • Naprej:

  • Naročite se na naše novice

    Za vprašanja o naših izdelkih ali ceniku, prosim pustite svoj e-mail nas in bomo v stiku v roku 24 ur.

    Sledi nam

    na naši socialnih medijev
    • sns04
    • sns05
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    WhatsApp Online Chat !