1-2 auala RS232 / RS485 / RS422 Modem (Iti) alava - Tekonolosi FCTEL Saina Hangzhou

1-2 auala RS232 / RS485 / RS422 Modem alava (Iti)

Faamatalaga puupuu:

supports asynchronous RS232/RS485/RS422 communication interface. Using ordinary multi-mode fiber, effective communication distance is up to 4KM, while using ordinary single-mode fiber, effective communication distance up to more than 120KM. 


  • Tau FOB: US $1 - 600 / Piece
  • Min.Order Aotelega: 1 Piece/1 Pair
  • Tuuina atu Gafatia: 2000 Piece/Pieces per Month
  • Port: Shanghai
  • Totogiina Tuutuuga: L / C, D / A, D / P, T / T
  • Faamatalaga oloa

    pine o oloa

    overview

     

        This device is based on FPGA, which supports asynchronous RS232/RS485/RS422 communication interface Fiber Modem. The device is the best choice of connecting to the remote terminal unit (RTU) to a host (HOST) or a distributed data acquisition system (SCADA) controllers, with very high performance price ratio. Using ordinary multi-mode fiber, effective communication distance is up to 4KM, while using ordinary single-mode fiber, effective communication distance up to more than 40KM. Serial port communication rate is up to 921.6KBPS. As a result of the fiber as a transmission medium, you can completely avoid the threat to communication device under the adverse environment, such as lightning, surges and electromagnetic interference, at the same time it saves investments of the original lightning surge protection devices that using copper .

     

    feat

     

    ◆ Based on self -copyright IC 
    ◆ Have the ability to automatically detect the baud rate of serial port signal
    ◆ Automatically test the reason of the device when the device is power off or fiber line is broken. And then  indicate on the LED
    ◆ Serial port interface lightning-protection reached IEC61000-4-5 (8/20μS) DM(Differential Mode): 6KV,  
    ◆ Impedance (2 Ohm), CM(Common Mode): 6KV, Impedance (2 Ohm) standard Support SNMP Network Management
    ◆ Serial channel can transmit adaptable serial data asynchronously 300-921.6Kbps baud rate

     

    par

    ◆Fiber

    Aofai o Taulaga alava: 1

    Wavelength opitika:

    850nm / 1310nm mo multi- faiga opitika

    1310nm / 1550nm mo tasi-faiga Ofisa opitika

    Koru alava: Nofofua / autu alava itulua

    Connector: FC / TO / ST / LC (SFP)

    Mamao: 20km-120km

    Mana galuega faatino masani:

    faiga e tasi 1310 / 1550nm:> -9dBm

    850nm faiga-eseese:> - 18dBm

    1310nm faiga-eseese:> - 25dBm

    faataapeina meatotino nofouta: -28dBm ~ - 40dBm

    ◆Serial interface 

       Standard

    Suʻesuʻega o Aafiaga Faalesiosiomaga / Tia-232 Laasaga-232 (ITU-T V.28)

    Suʻesuʻega o Aafiaga Faalesiosiomaga / Tia-422 Laasaga-422 (ITU-T V.11)

    Suʻesuʻega o Aafiaga Faalesiosiomaga / Tia-485 Laasaga-485 (ISO / IEC8284)

       Serial Interface

    Laasaga-422: TXD +, TXD-, RXD +, RXD-, Eleele faailo

    Laasaga-485 4 uaea: TXD +, TXD-, RXD +, RXD-, Eleele faailo

    Laasaga-485 2 uaea: Faamatalaga + (eo TX +), faamatalaga autu- (eo TX-), Eleele faailo

    Laasaga-232: RXD, TXD, Eleele faailo

    ◆Working environment

    Galulue vevela: -10 ° C ~ 50 ° C

    Galulue sūsū: 5% ~ 95% (nu totoʻoga)

    Teuina o Meaai a le vevela: -40 ° C ~ 80 ° C

    Teuina o Meaai a sūsū: 5% ~ 95% (nu totoʻoga)

     

    spe

     

    faʻataʻitaʻiga Faataitaiga Numera: FCP-R1m / Q1m / D1m / R2m / Q2m / D2m
    Faamatalaga e faaaogaina i RS232 / 422/485 alava Modem, fesootaiga taulaga Serial fua faatatau aʻe 921.6KBPS
    Faamatalaga Port O se tasi o Ofisa o alava; RS232 / RS485 / RS422
    mana Mana tuuina atu: AC180V ~ 260V; DC -48V; DC + 24V taumafaina Mana: ≤10W
    fuafuaga Tele oloa: 70 (umi) X 93 (lautele) X26 (maualuga) mm (WXDXH)
    mamafa 0.5KG / fasi

     

    app

     

    6


  • Talu:
  • Sosoo ai:

  • Lesitala Ina ia tatou Newsletter

    Mo ni fesili e uiga i lo tatou oloa po o pricelist, faamolemole tuua lau imeli ia i tatou ma o le a tatou fesootai totonu o le 24 itula.

    mulimuli i Tatou

    i lo tatou ala o faasalalauga faaleagafesootai
    • sns04
    • sns05
    • sns01
    • sns02
    • sns03
    WhatsApp Online Chat !