Rreth kompanisë

një kompani të teknologjisë së lartë. Ne përqëndrohemi në komunikimit me fibra optik dhe qasjen në rrjet.
Produkti ynë përfshijnë PDH, SDH, Interface Converter, Fiber Modem, PCM, Fiber Media Converter, Video Fiber MUX dhe kështu me radhë. Ne ofrojmë gamë të plotë të zgjidhjeve të transmetimit. Të gjitha produktet janë me .Besides tona pronarit të pronës intelektuale të të drejtave, ne ofrojmë shërbim të specializuar teknik dhe produkteve të përpunuara.
Theksi ynë është për të krijuar një kompani që fokusohet në OEM (ODM) dhe customization në transmetimin fibër optike, të dhënat e komunikimit dhe rrjetit të aksesit.
Ne mirëpresim sinqerisht klientët tanë dhe miq nga e gjithë bota për t'u bashkuar së bashku, të zhvilluar së bashku dhe të rriten së bashku

Regjistrohu për gazetën tonë

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

Na ndiq

në mediat tona sociale
  • sns04
  • sns05
  • sns01
  • sns02
  • sns03
WhatsApp Online Chat !