Na kontaktoni

Hangzhou FCTEL Teknologjia Co, Ltd

Adresë

7F, Building 2, Nr.9 Xiyuan 2 Road, West Lake Technology Park, Hangzhou, China.

E-mail

tracy@fctel.com.cn

telefon

+86 0571-87007055

+86 0571-87007056

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite

Shtunë: 10:00 në 2pm

E diel: mbyllur

Duan të punojnë me ne?


Regjistrohu për gazetën tonë

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

Na ndiq

në mediat tona sociale
  • sns04
  • sns05
  • sns01
  • sns02
  • sns03
WhatsApp Online Chat !