CommunicAsia 2012

※ 23 Komunikim ndërkombëtare dhe Teknologjia e informacionit Ekspozita & Konferencës
Adresë: Marina Bay Sands, Singapor
Date: 19-22 qershor 2012
Booth Nr .: IE3-01G

0f47f401-01cf-45c0-988c-81a19654ea91


Ora Post: Aug-16-2018

Regjistrohu për gazetën tonë

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

Na ndiq

në mediat tona sociale
  • sns04
  • sns05
  • sns01
  • sns02
  • sns03
WhatsApp Online Chat !