ekspozitë

※ e 11 Kinë (Nanjing) Expo sigurisë publike. Adresa: Nanjing International Exhibition Center Data: 15-17 mars, 2012 Booth No.:B130 ※ i 10 China (Zhengzhou) Expo Sigurisë Publike. Adresa: Zhengzhou International Center Ekspozita Data: 21-23 mars, 2012 Booth No.:D19 ※ 11 International Sigurimit Publik Produkte Ekspozita (në Jinan) Adresa: Qendra Ekspozita Ndërkombëtare, Jinan Data: 28-30 mars, 2012 Booth Nr .: B216 ※ Ndërkombëtare të Sigurisë Community publik Produkte dhe policia anti-terrorizmit Ekspozita echnology Pajisje (2012) Adresa: B1, B2, B3 pavijon, Qendra Ekspozita Ndërkombëtare, Qujiang, Xi'an Data: Maj 23-25, 2012 Booth Nr .: B019 ※ 23 Communications ndërkombëtare dhe Teknologjia e informacionit Ekspozita & Konferencës adresuar: Marina Bay Sands, Singapore Date: 19-22 qershor 2012 Booth Nr .: IE3-01G

233


Ora Post: Aug-16-2018

Regjistrohu për gazetën tonë

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

Na ndiq

në mediat tona sociale
  • sns04
  • sns05
  • sns01
  • sns02
  • sns03
WhatsApp Online Chat !