Kompania Irani erdhi për të na vizitoni.

presidenti i kompanisë Iran z MH Shanesaz Zadeh erdhi për të na vizitoni për biznes më 29 shtator 2010.

40043bf8-7305-4476-ad03-8a08767158bf


Ora Post: Aug-16-2018

Regjistrohu për gazetën tonë

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

Na ndiq

në mediat tona sociale
  • sns04
  • sns05
  • sns01
  • sns02
  • sns03
WhatsApp Online Chat !